Ana Sayfa FaliyetlerimizUydu Kurulum Ayar ServisiTelevizyon-Tv Tamir ServisiElektrikçi Ustasından haberler
Elektrikçi izmir

Televizyon-Tv Tamir Servisi

izmir televizyon servisi, televizyon tamircisi izmir, izmir lcd tv tamiri, tv tamiri izmir, izmir plazma tv tamiri

 

izmir karşıyaka televizyon tamircisi, led tv panel tamiri izmir, lcd panel tamiri izmir, lg televizyon servisi izmir

 
 
İzmir, Alsancak, Asmaçatı, Altındağ , Bayraklı, Basmane, gaziemir, Balçova, Bornova, Bostanlı, bozyaka, Buca, Çamdibi, Çankaya, Çınar Mahallesi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Egekent, Fahrettin Altay, Gediz, Gürçeşme, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gümüşpala, Gültepe, Hatay, Karataş, İnciraltı, İşçievleri, Bayraklı, Basmane, gaziemir, Balçova, Bornova, Bostanlı, bozyaka, Buca, Çamdibi, Çankaya, Çınar Mahallesi, Eşrefpaşa, Evka 1, Karabağlar,  karşıyaka, Kaynaklar, Küçükyalı, Küçükpark, Kahramanlar, Konak, Narlıdere, mimkentkent, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Sarnıç, İnönü Caddesi, Soğukkuyu, Osmangazi, Pasaport, Şirinyer, Uzundere, Üçyol, Üçkuyular, Yeşilova, Yeşilyurt, Yenişehir, Zincirlikuyu, Çiğli, Naldöken, Yelki, Yeşildere, Pınarbaşı, Kibar, Işıkkent, Ulukent, İstasyonaltı, İmpatlı, Güzelbahçe, Harmandalı,
 
 Bornova merkezli olup İzmir ve dahili tüm semtlerde geniş hizmet ağımız ile yıllardır siz değerli müşterilerimize Lcd crt ve plazma Tv lerinizdeki arıza bakım ve montaj gibi hizmetleri sizlere sunmaktayız.
 
 İzmir Televizyon Servisi faaliyetlerimize konusunda uzman ve sertifikalı ve donanımlı teknik  kadromuz ile devam etmekteyiz. Bizler umaralı telefonu  arayabilir sizlerde bu teknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 
 İzmir Televizyon Servisi olarak her markalı LCD LED CRT ve Plazma tipi ürünlarinizin montaj tamir ve bakımlarını gibi teknik destek gerektiren unsurları firmamıza yaptırabilirsiniz.
 
 Çağrı merkezimize ulaşıp gerekli adres ve telefon bilgileriniz kayıt ettirip servis hizmeti alabilirsiniz.Servis yoğunluğuna bağlı olarak günlük servis hizmeti vermeteyiz.
 
 İzmir Televizyon Servisi  Bornova Televizyon Servisi
 
izmir, televizyon, tamir, tamircisi,tamiri, servisi, beko, arcelik, samsung, vestel, profilo, sony, lg, toshiba
 
 
 
Ana Sayfa Elektrikçiden Haber Blogu